Reklamní textil - potisk reklamního textilu
Reklamní textil - potisk reklamního textilu

Potisk triček

Potisky na trička vyhotovujeme v libovolném množství, s vašimi vlastními grafickými návrhy nebo s našimi navrženými potisky na trička, stačí si jen vybrat. Ať už chcete zhotovit školní trička jako památku na školní léta, trička s motivem či logem společnosti, sdružení či zájmové skupiny, nebo jen jedno tričko s vlastní fotografií, vycházíme vám vstříc.

Další potisk textilu

Mimo triček jsme schopni zhotovit reklamní tašky, potisk polštářů, potisk mikin a mnoho dalšího. Pravidla pro výrobu jsou stejná jako pro reklamní trička. Záleží jen na vás, jestli máte vlastní podklady pro tisk nebo si budete vybírat z našich šablon. Vybírat si můžete z několika různých barev u všech druhů textilu.

Máte zájem o reklamní textil? Ozvěte se nám.

Kontaktovat nás je tak snadné...

Novinky

Kelímky s celobarevným potiskem

Nově nabízíme kelímky s celobarevným potiskem za výhodné ceny od 1 000 ks. Využití na festivalech, promoakcích, charitativních akcích, sportovních událostech, veletrzích apod.

Budujeme hrdé Česko!

Majitelka společnosti ALIVE s.r.o. byla nominována do finále Budujeme hrdé Česko! - Ocenění českých podnikatelek.

přečíst celé

Katalog reklamních předmětů

Pro reklamní sezónu 2018 jsme zpracovali zcela nový katalog reklamních předmětů včetně ceníku potisku reklamních předmětů. Máte zájem o náš katalog? Napište si o něj a my jen rádi zašleme na vaši adresu.

přečíst celé

Naši klienti

Zkouška 1

Katalog reklamních předmětů

Napište si o náš katalog reklamních předmětů a vyberte si ty nejlepší reklamní předměty pro svou reklamní kampaň a firemní podporu.

Zkouška 2

Kompletní reklamní servis

Reklamní agentura Alive vám vytvoří kompletní reklamní strategii, zpracuje její návrh a reklamu zrealizuje. Postaráme se o zajištění reklamních ploch všeho druhu i prodejních stánků a reklamních panelů.

Zkouška 3

Reference - Kdo nás pochválil

Podívejte se na na ohlasy a reference našich spokojených klientů, se kterými budujeme dlouhodobé vztahy.

Jsme členem Hospodářské komory


Hospodářská komora

ČSN EN ISO 9001


ČSN EN ISO 9001