Uganda 3
Uganda 4

Koupí balíčku kávy přímo z Ugandy potěšíte nejen své chuťové buňky, ale také děti v Ugandě. Tento společensky odpovědný projekt zaštiťují lidé, kteří přímo v Ugandě získávají nejkvalitnější suroviny a následně z nich v ČR produkují výrobky té nejvyšší kvality a nejlepší chuti. 

Nákupem některého z produktů níže podpoříte malé ugandské farmáře a zároveň i chráněnou dílnu, kterou tato organizace provozuje v Brně. Zisk z těchto produktů pak putuje do neziskové organizace Bwindi Orphans. Tato nezisková organizace se zaměřuje na zlepšení životního prostředí malých dětí v této jinak malebné africké zemi.

Vybírat  můžete z široké nabídky produktů. Stačí jen vyplnit poptávkový formulář, který najdete například v sekci Reklamní předměty úplně dole.

 

Novinky

Kelímky s celobarevným potiskem

Nově nabízíme kelímky s celobarevným potiskem za výhodné ceny od 1 000 ks. Využití na festivalech, promoakcích, charitativních akcích, sportovních událostech, veletrzích apod.

Budujeme hrdé Česko!

Majitelka společnosti ALIVE s.r.o. byla nominována do finále Budujeme hrdé Česko! - Ocenění českých podnikatelek.

přečíst celé

Katalog reklamních předmětů

Pro reklamní sezónu 2018 jsme zpracovali zcela nový katalog reklamních předmětů včetně ceníku potisku reklamních předmětů. Máte zájem o náš katalog? Napište si o něj a my jen rádi zašleme na vaši adresu.

přečíst celé

Naši klienti

Zkouška 1

Katalog reklamních předmětů

Napište si o náš katalog reklamních předmětů a vyberte si ty nejlepší reklamní předměty pro svou reklamní kampaň a firemní podporu.

Zkouška 2

Kompletní reklamní servis

Reklamní agentura Alive vám vytvoří kompletní reklamní strategii, zpracuje její návrh a reklamu zrealizuje. Postaráme se o zajištění reklamních ploch všeho druhu i prodejních stánků a reklamních panelů.

Zkouška 3

Reference - Kdo nás pochválil

Podívejte se na na ohlasy a reference našich spokojených klientů, se kterými budujeme dlouhodobé vztahy.

Jsme členem Hospodářské komory


Hospodářská komora

ČSN EN ISO 9001


ČSN EN ISO 9001